• تفاوت هاست ویندوز و هاست لینوکس در چیست؟
  • وب سرور ویندوز IIS و وب سرور لینوکس Apache می باشد، سیستم عامل های ویندوز معمولاً گرانتر از سیستم عامل های لینوکس هستند، چراکه سیستم عامل های ویندوز open source نمی باشند و استفاده از آنها مستلزم خرید لیسانس (license) ویندوز سرور از مایکروسافت می باشد، ضمن اینکه معمولاً سرورهای ویندوز قابلیت بیشتری دارند و پشتیبانی از محصولات Microsoft بر روی این وب سرورها یک حسن محسوب می شود. اما سیستم عامل لینوکس open source و رایگان می باشد و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت حق لیسانس نیست، سیستم عامل لینوکس معمولاً دارای ثبات و امنیت بیشتری نسبت به سرورهای ویندوز هستند و کمتر در معرض تهدید قرار می گیرند. البته با در نظر گرفتن تمامی مسائل امنیتی بر روی هر دو سیستم، امنیت هر دو پلتفورم تضمین شده است.
  • تفاوت استفاده از WebMail و نرم افزار Outlook چیست؟
  • بارزترین تفاوت WebMail و Outlook در میزان فضای مورد استفاده می باشد. بدین معنی كه اگر ایمیل های خود را در WebMail نگهداریم نماییم، از فضای هاست استفاده نموده و طبیعتاً دچار محدودیتهایی از نظر حجم و فضا خواهیم بود. اما در نرم افزار Outlook، شما از فضا هارد دیسك خود استفاده نموده و با محدودیتی از نظر فضا و حجم ایمیل مواجه نمی شوید. نكته دیگر استفاده Offline از نرم افزار Outlook می باشد كه بیشتر مورد توجه كاربران قرار می گیرد و كاربر می توان در ابتدا متن و فایل پیوستی خود را آماده نمایدT سپس به اینترنت متصل گردد و در كمترین زمان ایمیل خود را ارسال نماید در صورتی كه در WebMailهم از نظر وقت و هم هزینه تفاوت چشمگیری مشاهده می گردد. همچنین تهیه backupاز طریق WebMail وجود ندارد و اگر سهواً و یا عمداً‌ كاربر میلهای خود را حذف نماید و ایمیل ها از بین بروند، امكان بازیابی وجود ندارد. اما با استفاده از نرم افزار Outlook می توان به طور متفاوت back up تهیه نموده و ایمیل های شما همیشه و همه وقت در دسترس می باشند.
  • تفاوت میان IMap و pop3 در چیست؟
  • مخفف Internet Message Access Protocol می باشد و همانند pop3 یك پروتكل استاندارد برای دریافت ایمیل از سرور است. اما دارای تفاوت هایی و یا به عبارت دیگر مزیت هایی نسبت به pop3 است. در pop3 پس از دریافت ایمیل ها، ایمیلها از روی سرور پاك می شوند. در صورتی كه در IMAP اینگونه نیست و ایمیل ها پس از دریافت از روی سرورها پاك نمی شوند. یكی از پر استفاده ترین موارد استفاده از IMAP حالت اشتراكی است.به طور مثال : در شركتی كه باید چند نفر اجازه دسترسی به پست الكترونیك شركت داشته باشند IMAP راه حل مناسبی است.
  • در صورتی که پهنای باند ماهیانه اختصاص یافته به سایت من تماماً مصرف شود ، چه اتفاقی برای سایتم خواهد افتاد؟
  • سایت شما غیر فعال (Suspend) می شود.
  • آیا بعد از ارتقاء سرویس Hosting زمان پایان آن نیز افزایش خواهد یافت؟
  • خیر، تاریخ پایان تغییر نخواهد كرد و برای این عمل می بایست سرویس خود را تمدید نمایید.
درخواست دمو

ویژه بازدید کنندگان

محصولات

خدمات

ارتباطات

RSS